درباره ما

درباره شرکت صنایع روشنایی بلان


شرکت صنایع روشنایی بلان فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات روشنایی ال ای دی مورد نیاز اماکن مسقف و روباز اداری ، تجاری ، مسکونی و صنعتی با رعایت شاخصه های استاندارد های بین المللی آغاز و با تشکیل بخش تحقیق و توسعه خود در شهر لیون فرانسه و ایجاد خط تولید در شهرک صنعتی کاوه، اقدام به انتقال به روزترین تکنولوژی صنعت روشنایی از اروپا به کشور نموده است. محصولات تولیدی این شرکت، در کشور فرانسه و توسط متخصصین فرانسوی، طراحی، نمونه سازی و توانایی سنجی شده و پس از دریافت تایید نهایی، نمونه تولید شده به همراه کلیه اطلاعات فنی مربوطه جهت ایجاد خط تولید به کشور منتقل و پس از آن مراحل تولید آغاز میگردد. این روند در صنایع روشنایی بلان ، منجر به تولید محصولاتی شده است که از نظر طول عمر مفید، کیفیت و شاخصه های فنی و زیبایی ظاهری قابلیت صادرات به کشورهای منطقه و حتی اروپایی را دارا میباشد .همچنین کلیه محصولات تولیدی این شرکت دارای ۳ سال گارانتی و ۵۰.۰۰۰ ساعت طول عمر مفید است.


صنایع روشنایی بلان تشکیل شده از بخش های قالبسازی، دایکست، تزریق پلاستیک، فلزکاری، رنگ پودر الکترواستایک، رنگ پی وی دی، خطوط مونتاژ، کنترل کیفیت در شهرک صنعتی کاوه، انبار، بازاریابی، فروش، خرید داخلی و خرید خارجی، واحد خدمات پس از فروش، طراحی فنی پروژه ها، امور قراردادها، امور مالی و مدیریت در شهر تهران و برنامه ریزی تولید و تحقیق و توسعه در شهر لیون فرانسه می باشد.


یکی از اهداف صنایع روشنایی بلان، علاوه بر تولید محصولی با کیفیت مطلوب و دارای استاندارد جهانی، انتقال فن آوری روز دنیا به کشور عزیزمان است .


عضویت در خبرنامه
آدرس شرکت
تهران - یوسف آباد - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی - انتهای خیابان 66 - پلاک 38
021  88  21  17  38
©2024 BLANC, All Right Reserved